the EarthTykes.com new site bgrd
the EarthTykes header 3
the EarthTykes.com new site bgrd
the EarthTykes.com new site bgrd
the EarthTykes header 3
The Earth Tykes graphic 3
kindle CC Introducing
CC Adventures In Space tex copy
CC The Big Sea People cov tex
CC Secret Voyage tex copy

TURK

Dünya Tykes'larının fantastik dünyasına ho geldiniz

 

multi ET

Earth Tykes.com 2019

celestial home 2 web

Resmi Earth Tykes sitesi

ücretsiz! İngilizce grafik romanları

click covers to download pdf

Earth Tykes Projesi, sonuç olarak; grafik romanları, çocuk kitapları, animasyon dizileri, dijital video oyunları ve dier yaratıcı  eitsel ürünlerine yönelik olup, gelitirmek üzere kitle fonlaması için piyasaya sürülecek.

hosgeldiniz
Earth Tykes Turkey

        İnsan hayal gücü ve  hangi yönde olursa olsun özgürce  seçtiği  yaratıcılığı, dünyamızın yararına  geleceğe bahşedilmiştir.

        Hikayelerimiz, resimlerimiz ve bilgilerimiz, dünya çapında iletişim merkez  üssü  olan‘Earth Tykes’ tarafından yapılan yayınlar olarak sunulacağını lütfen unutmayın.

        Uzun yıllar önce (modern tarih kitaplarımız başlamadan önce), birçok farklı halkın dünya üzerinde yaşadığı bir zaman vardı. Garip ve muhteşem  şehirler  dünyanın dört bir yanına dağılmışdı , gelişmiş teknolojik uçan makineler gökyüzünün ortak  manzaralarındandı. Gel zaman git zaman  bir grup insanlar  güçlerini  kötüye kullanmaya başlaması  nedeni  ile  yeni sorunlar gelişmeye başladı. Bu insanlar dünyanın çoğunu kontrol ediyorlardı ve sevgiyi unutmuşlardı. Dünyanın dengesi  artık bozulmuştu  ve   büyük  sel felaketi  nedeni ile yeryüzünün  büyük  bölümü   (kıtalar ve şehirler) sular altında kalmıştı.İklim değişikliği nedeni ile  aşırı soğuk havalardan, sellerden ve doğal afetlerden korunmak için insanlar, mağralara sığınmışlardı.

        Bu felaketlerden kurtulan  insanlar, bugün bile  topluluklardan gizlenmiş olan küçük kabilelerde yaşıyorlar  ayrıca  zamanında  da bölünmeye  ayrışmaya başlamışlardı. Şimdi  ayakta kalan kabilelerden biri ise  Dünya Tykes'leri olarak adlandırılır; o zamandan bu yana  insan dünyasında olayları uzaktan izleyen, ayakta durmaya çalışan küçük  bir topluluk olarak anılmaktadır.

       Dünya Tykes'leri, güvenlik nedeni  ile insanlardan saklanmış durumdalar. Acımasız olan bu dünyada yok olma tehdidiyle karşı karşıya kalan bu kabile  diğer türleri gibi  yok olmak  istemiyor.

4ce_c8LbfAUU9W1bV4kn4FUPPR8
hosgeldiniz

2021

ET title 3

2021